04.03.2018r. Stargard Kadra

Kadra na 04.03.2018r. niedziela, Hala Miejska w Stargardzie ul. Ceglana 1 https://www.google.pl/maps/@53.3418019,15.0213937,505m/data=!3m1!1e3

Zbiórka o godz. 8:40. Wystawiamy dwa zespoły Niebiescy( niebieskie koszulki) i Czarni( czarne koszulki)

Zabieramy dwa kolory koszulek natomiast na początek zakładamy kolor w zależności od drużyny, w której występował będzie zawodnik.

Niebiescy:

Eryk

Skoczylas

TAK

Proszę o potwierdzenia obecności lub nieobecności do piątku 02.03.2018r.( jeżeli zawodnik jest chory lub nie są państwo pewni czy będziecie obecni na turnieju proszę o informację. Zaznaczam, że jeszcze drużyny mogą być pomieszane. Na turnieju zbierzemy około 100 zł. wpisowego od jednej drużyny na pizze i napoje. Pozdrawiam i zapraszam na treningi w tygodniu.