05.11.2017r. Football Arena

Jako Manchester United strzeliliśmy 9 bramek, a straciliśmy tylko 12 , jedyną drużyną, która straciła mniej bramek była drużyna PSG ale tych strzelonych było trochę za mało. Gratuluje dobrej gry w obronie oraz gry do samego końca ( dwie bramki w końcówkach spotkań dające remisy) mam nadzieje, że w turnieju rewanżowym równie dobrze zagramy w obronie, a w ataku pójdzie nam zdecydowanie lepiej. Gratulacje dla Kuby, który nie tylko świetnie wyprowadzał piłkę od bramki ale również uratował nas w kilku trudnych sytuacjach broniąc trudne strzały przeciwników ( nie będąc nominalnym bramkarzem ). Bardzo dobre zawody rozegrał Marcel, który strzelił kilka bramek, nie zaniedbując jednocześnie zadań w obronie. Gratulacje dla Naszej Całej Drużyny, dzięki, której część z nas mogła dzisiaj brać udział w turnieju. Zdjęcia i więcej informacji na profilu facebookowym: Akademia Piłkarska Football ArenaPozdrawiam Trener Paweł Rybicki.