20.04.2018r. Kadra Węgorzyno, informacje !

Kadra na 20.04.2018r. piątek od godz. 17:10 do około 19:30 w Węgorzynie https://www.google.pl/maps/@53.5390751,15.5619533,251m/data=!3m1!1e3.

Lp.

Łukaszewicz

Kacper

TAK

W piątek jedziemy na turniej Orlika Młodszego E2 gr 8, którego gospodarzem będzie zespół Sparty Węgorzyno. Dojeżdżamy własnym transportem. Zabieramy ze sobą niebieskie koszulki. Czekam na jak najszybsze potwierdzenia obecności lub nieobecności dziecka. Bardzo ważne proszę pamiętać o dokumentach tożsamości dzieci ! W przypadku braku dokumentu tożsamości dziecko nie będzie mogło brać udziału w turnieju.

Zawodnicy, których nie ma w kadrze na turniej w Węgorzynie mają normalnie trening jedyną różnicą będzie to, że nie będzie trenera. Waszym zadaniem na treningu będzie gra na całego orlika najlepiej 7 na 7 ( jeżeli zabraknie zawodników to proszę zaprosić do gry swoich rodziców i osoby, które w danym momencie również będą przebywać na orliku tak jak to było na treningu w czwartek.) W związku z tym, że na trening może maksymalnie przyjść około 11 zawodników zapraszam rodziców do wspólnej gry, żeby była możliwość gry 7 na 7.

Jeżeli chodzi o turniej Deichmann, który odbędzie się w niedziele proszę być 40 minut przed rozpoczęciem spotkania drużyny w której występuje państwa dziecko ( będę przekazywał komplety strojów, a to trochę potrwa) Wszystkie informację odnośnie składów drużyn jak i terminarz podane są na stronie http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-11/Szczecin/Aktualno%C5%9B%C4%87/10744 nasze zespoły to Czechy i Kuba.