Diechmann !

Dzisiaj zgłosiłem naszą jedna drużynę do turnieju Deichmann, chętni, o których wiem to : 1. Szymon Jarosiński 2. Marcel Woźniak 3. Oskar Bieg 4. Bartosz Biernacki 5. Radosław Waligóra 6. Igor Maślanka 7. Maksymilian Miecznik 8. Konrad Komornicki 9. Kacper Łukaszewicz 10. Franciszek Madera 11. Natan Szarszewski 12. Jakub Ruczko 13. Mateusz Saar 14. Jakub Kosiedowski .Jeżeli udałoby się uzbierać minimum 17,18 osób moglibyśmy stworzyć dwie drużyny. Mamy jeszcze trzy dni na zgłoszenie, jeżeli są jeszcze osoby chętne to proszę mnie poinformować smsem ( mamy dwa treningi na których mogą państwo porozmawiać o tym turnieju z osobami, które się nie zdecydowały lub są chętne, a nie są wymienieni powyżej) w przeciwnym razie z tych 14 osób wybiorę 10, które będą reprezentować jedną drużynę. Pozdrawiam Paweł Rybicki.