Football Arena

Po przeanalizowaniu zespołów z którymi rywalizowaliśmy w Szczecińskiej Lidze Mistrzów uważam, że nasza gra wyglądała dobrze :) w wielu spotkaniach nawet tych, które przegraliśmy graliśmy bardzo dobre zawody, w szczególności w drugim turnieju, gdzie pomimo zdecydowanie mniejszej kadry zdobyliśmy więcej punktów. Na wielką pochwałę zasługuję walka i zaangażowanie naszych zawodników podczas drugiego turnieju dzięki temu nawet schodząc po przegranym spotkaniu widziałem zadowolenie na twarzach naszych zawodników po dobrze wykonanej robocie. W finale 4.02.2018r. zagramy z zespołami, które zajęły miejsca od 4 do 6 z grup A i B. Poniżej link do wyników i tabel Szczecińskiej Ligi Mistrzów.