Wyjazd 28.01.2017r. Gorzów

Kadra na 28.01.2017r. Sobota, Hala sportowa ul. Szarych Szeregów 7, Gorzów Wlkp. Zbiórka godz. 9:15 na parkingu hali Osir, ul. Pierwszej Brygady 1, gdzie będzie podstawiony autokar.

Lp.

Staszczyk

Alex

TAK

W Sobotę 28.01.2017r. zagramy turniej halowy z drużynami z rocznika 2008, 10 zespołów, kadra powyżej. Proszę o potwierdzenie obecności lub nieobecności dziecka jak najszybciej (sms lub mail). Jeżeli chodzi o stroje to proszę zabrać dwa komplety, na początek założymy czarne koszulki. Pamiętamy o butach na halę, getrach, ochraniaczach oraz czymś co można założyć na strój piłkarski np. dresy, bluzy.

28.01.2017r. jedziemy na turniej do Gorzowa, klub zapewnia transport autokarem, natomiast wpisowe płacimy sami ( jadą trzy drużyny Błękitnych 2008) w związku z tym może jechać łącznie 16 osób z naszej drużyny ( 10- zawodników, 1- trener, 5-rodziców) Kadrę podaje dzisiaj żeby w Piątek w trakcie treningu była możliwość uzgodnienia, którzy rodzice jadą autokarem ( proszę jednego z rodziców, który będzie jechałem autokarem o zebranie wpisowego na turniej t.j. 350 zł. po 35 zł. od zawodnika). Planowany powrót około godz. 18, 19, po turnieju poinformuje o dokładniejszej godzinie powrotu. Pozdrawiam trener Paweł Rybicki.